PROTEZ TIRNAK

PROTEZ TIRNAK

PROTEZ TIRNAK

Protez tırnak, son günlerde trend olan bir işlemdir. Ellerimizin ve tırnaklarımızın temiz, bakımlı olması her zaman önemlidir. Protez tırnak sadece tırnak problemi olan kişilere değil daha pürüzsüz ve bakımlı ellere sahip olmak isteyen herkese uygulanır. Protez tırnak kadınlara büyük bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Sürekli manikür yaptırmak ihtiyacı hisseden kadınları büyük bir zahmetten kurtarmaktadır. Takma tırnak gibi zahmetli uygulamalardan daha uzun ömürlü bir yöntemdir. Doğal bir görünüm sağlar. Kişinin kendi tırnaklarıymış gibi görünür.

Protez tırnak, kendi tırnağımızın üzerine uygulanan bir işlemdir. Protez tırnak; tırnaklarını yiyenler, tırnakları geç uzayanlar, tırnakları kırılanlar ve uzun süre güzel tırnak kullanmak isteyenler için uygulanan bir işlemdir.

Protez tırnak kişinin kendi tırnaklarının üzerine koruyucu uygulandıktan sonra uygulanır. Böylece gerçek tırnaklara zarar vermez. Ve gerçek tırnağın nefes almasına engel olmaz. Üzerine oje uygulanabilir hatta sürülen ojenin daha kalıcı olmasını sağlar. Kişinin kendi tırnağı alttan uzamaya devam eder ve tırnakları uzamayan, tırnak yiyen vs.. için kendi tırnaklarının da düzgün bir şekilde uzaması sağlanır.

Show Your React

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Share with your timeline

0 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir