More Hakkında

Güzellik Salonu´muz İstanbul 4.Levent'de 2014 yılı Temmuz ayında hizmet vermeye başlamıştır. More Güzellik ve Estetik Salonu olarak amacımız, siz değerli müşterilerimize, cilt bakım ve son sistem epilasyon cihazlarımızla, uzman kadromuz eşliğinde hizmet vermektir.

HEMEN RANDEVUNUZU OLUŞTURUN

Yüz Lekelerinde Kesin Çözüm

Burcu Özcan Güzellik Merkezi

Cilt lekelerinin oluşmasında pek çok neden vardır. Bir çok okurumuz Cilt Lekeleri Nasıl Geçer ? sorusunun cevabını arıyor. Bu lekelere neden olarak, en çok bilinenler ise güneş lekeleri ve ilerleyen yaştır. Ciltte oluşan bu lekelerin ortadan kalkması için pek çok yöntem ve maske çeşitleri vardır. Güzellik ve cilt bakımı için uygulanan bu bakım kürlerinin düzenli olarak yapılması, ciltteki lekelerin daha hızlı geçmesini sağlayacaktır. Cildin iyi bir şekilde temizlenmemesi sonucunda da cilt lekeleri oluşmaktadır. Aynı zamanda nemlendirilmeyen ciltte leke dışında çeşitli kırışıklıklar da meydana gelmektedir. Bu problemlerin önüne geçmek için düzenli olarak bakım yapılması gerekmektedir.

Cilt Bakımı

İyi bir dış görünüş için sağlıklı bir cilde sahip olmak önemlidir. Cilt bakımı; konunun uzmanları tarafından cildin durumuna ve ihtiyacına göre uygulanan derinlemesine bakım işlemidir. Profesyonel cilt bakımları sadece estetik görünüm için değil, ileriki dönemlerde oluşabilecek kırışıklıklara ve deformasyonlara karşı önlem almak içinde düzenli olarak uygulanmalıdır. Bu önlemler alınmadığı takdirde UV ışınları, makyaj, serbest radikaller, yanlış beslenme, stres, hava değişimi gibi faktörler cilde zarar verir. Bu durum cilt yaşını ileri atarak yorgun ve solgun bir görünüme neden olur. Cildin canlı, diri ve parlak görünmesi bize cildin sağlıklı olduğunu gösterir. Bu yüzden 18’li yaşlardan itibaren cildi korumak, temizliğine ve sağlığına özen göstermek çok önemlidir. Bu unsurlar dikkate alındığında cilt kalitesi korunacak ve yaşlanma süresi uzayacaktır. Kadın erkek herkesin ayda 1 yaptırması öngörülen düzenli cilt bakımı ile ileride oluşabilecek güneş lekeler, skar, gözenek, akne, cilt matlaşmasının önüne geçilmektedir.

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj, mikro, steril ve tek kullanımlık iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına iletilme işlemidir. Dövme uygulamasından çok farklı olan bu işlemde renk, cilt hafifçe kaldırılarak uygulandığından, ağrı hissi çok daha azdır. Kişi, uygulamadan hemen sonra normal yaşamına devam edebilir. Hiçbir yan etkisi olmayan kalıcı makyajda renkler doğal ve su bazlı olduğu için, kişi kendisini doğru bir uygulamadan sonra çok rahat hisseder. Tamamen doğal mineral ve bitki pigmentlerinin mükemmel bileşiminden elde edilir. Kesinlikle yan etkisi yoktur. Pigmentasyon etkisi yaklaşık olarak 2 ile 5 yıl boyunca görünürlüğünü korur. Esmer tenler bu konuda daha avantajlıdır. Ayrıca yaş ilerlediğinde cildin yenilenmesi yavaşladığından dolayı kalıcı makyajın ömrü uzar.