MİCROBLADİN 3D KIL TEKNİĞİ

MİCROBLADİN 3D KIL TEKNİĞİ

MİCROBLADİN 3D KIL TEKNİĞİ

Microblading kaş; kalıcı makyajın en güzel ve özel halidir. Kaşlar tüm yüz ifadesini değiştirir. Daha etkileyici bakışlar için kaşların yüzümüze uygun olarak tasarlanması ve bunun uzun süre yüzümüzde kalması önemlidir. Kaşları düşük olan, kaş yapısı ve şekli bozuk olan, çeşitli nedenlerden dolayı kaşlarında seyrelme sorunu yaşayanlar kalemle çizmek yada çeşitli kozmetik ürünler ile boyamak yerine microblading kaşı tercih etmelidirler.
Kalıcı kaş makyajı uygulamaları söz konusu olduğunda kullanılan ilk yöntem, microblading yöntemidir. Bu yöntemde özel bir microblading kalemi kullanılarak, kaş hattınıza boya pigmentleri yerleştirilir. Kalemin içinde mikro iğneler bulunur ve bu iğneler, ten ve kaş renginiz ile birebir uyumlu olarak seçilen renk pigmentlerini mikro çizgiler halinde derinizin altına yerleştirir.

Uygulamadan hemen sonra renk koyu olarak görünür. Bu durum bir hafta sonra dengelenmiş olacaktır; fakat renk, tam anlamıyla 3-6 haftadan sonra ortaya çıkar. Çünkü cildin tamamen yenilenmesi için biraz zamana ihtiyacı vardır.

Show Your React

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Share with your timeline

0 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir