More Hakkında

Güzellik Salonu´muz İstanbul 4.Levent'de 2014 yılı Temmuz ayında hizmet vermeye başlamıştır. More Güzellik ve Estetik Salonu olarak amacımız, siz değerli müşterilerimize, cilt bakım ürünlerimiz ve son sistem epilasyon cihazlarımızla, uzman kadromuz eşliğinde hizmet vermektir.

before-after-1 before-after-2

Yüz Lekelerinde Kesin Çözüm

Burcu Özcan Güzellik Salonu

Dermapen tedavisi günümüzün en önemli cilt problemlerinden olan sivilce izleri,gözenekler,cilt yenileme,güneş lekeleri,cilt sıkılaştırma,ince çizgilerin giderilmesi ve çatlak tedavilerinde kullanılmaktadır. Dermapen tedavisi yüz, saç, el ve boyun bölgesinde, vücutta doku kaybı olan bölgelerde kollajen dokunun arttırılarak cildin yeniden yapılanması için kullanılır. Dermapen uygulaması ile ciltte hasara uğramış dokular yeniden aktive olur ve hızla onarılır. Ucunda çok sayıda milimetrik iğne bulunan bir cihazla, cilt yüzeyinde yüzlerce mikroskopik delme yapan, böylece cildin kendi, doğal iyileşme mekanizmasını başlatan mikro iğneleme yöntemidir.

Güzelliğinizi Uzmana Bırakın

Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Dermapen Tedavisi, Kalıcı Makyaj, Kirpik Lifting, Protez Tırnak, Saç Bakımı, Kaş Kontür ve daha fazlası...

Güzellik Salonu´muz İstanbul 4.Levent'de 2014 yılı Temmuz ayında hizmet vermeye başlamıştır. More Güzellik ve Estetik Salonu olarak amacımız, siz değerli müşterilerimize, cilt bakım ve son sistem epilasyon cihazlarımızla, uzman kadromuz eşliğinde hizmet vermektir.

  • Mutlu Müşteri
  • Kaliteli Hizmet
  • Online Destek

Bizimle iletişime geçin

Rezervasyon yapmak istiyorum